PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133834}

Zagubieni

Lost
7,6 174 059
ocen
7,6 10 1 174059
7,2 20
ocen krytyków
Zagubieni
powrót do forum serialu Zagubieni

Nigdy tego nie zapomnę.

użytkownik usunięty

Popłakałem się tylko na 2 filmach. Zielonej Mili i na tym odcinku. Tylko, że tutaj moje wzruszenie
jest o wiele silniejsze. Ten serial mną wstrząsnął. Coś pięknego. To był najlepszy film/serial jaki
widziałem w życiu. Poza tym jest bardzo głęboki, według mnie jest piękną metaforą nauk
buddyjskich, religii darmicznych, oraz całej Wędrówki Dusz. Obraz nasiąknięty symboliką. Tyle
pięknych momentów. Śmierć Charliego, Śmierć Kwon'ów, historie Desmonda, ostatnie momenty
Jack'a. Nigdy tego nie zapomnę. Każdy sezon był inny, ale każdy wart uwagi, jednak uważam, że
sezon 4 i 6 był najlepszy.

ocenił(a) serial na 9

Wczoraj skończyłem oglądać i też się troszkę wzruszyłem. Według mnie jeżeli chodzi o sezony to w kolejności: 2,3,1,6,5,4.

użytkownik usunięty
MatiasPL96

Również skończyłem go oglądać wczoraj. :D

ocenił(a) serial na 9

A ja tak dokładniej to dzisiaj ,bo zacząłem wczoraj o 22 a skończyłem po 3 :D.

ocenił(a) serial na 10

w pełni się zgadzam :)

ocenił(a) serial na 10

Masakra ja też tak sądzę.To był jedyny serial,który mnie tak naprawdę zaciekawił trudno było mi się od niego uwolnić,bardzo zaskakiwał co chwile się coś nowgo działo.Długo szukałam jakiegoś zastępczego serialu ale niestety nie znalazłam.Długo po nim czułam smutek.Naprawdę jest godny polecenia.!

ocenił(a) serial na 10
Dakota13

Jedno z moich postanowień noworocznych to obejrzenie ponownie Lost:) Minęło juz sporo czasu od premiery ostatniego odcinka , a ja często wracam myślami do różnych scen i ulubionych postaci ;)

ocenił(a) serial na 10

Zagubieni i Skazany na śmierć to najlepsze seriale jakie obejrzałam! Żaden im się nie równa, trudno jest znaleźć serial z tak dobrą fabułą i emocjami jakie niesie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones